Bluza Kangurka TARCZA
Opis
BLUZA KANGURKA powstała z najwyższej jakości bawełny drapanej, z domieszką włókna poliestrowego, zastosowanego w celu lepszej stabilizacji produktu. Ten specjalny zabieg spowodował, że bluza jest mniej podatna na nadmierne rozciąganie, wypychanie jak również kurczenie. Bawełna dostarczona bezpośrednio od renomowanego polskiego producenta, który specjalizuje się w imporcie pączków bawełny prosto z ciepłych krajów. Następnie bawełna przechodzi proces tkania i barwienia w związku z czym, mamy pewność, że stosowane barwniki są certyfikowane a co za tym idzie bezpieczne. Wszystkie metki oraz emblematy użyte do bluzy, są wykonane metodą żakardową, czyli tkaną i wyprodukowane przez polską Firmę.
Zbierając wszystkie w/w półprodukty, powstał niepowtarzalny produkt uszyty w naszej szwalni, w Polsce. Specjalnie dla wymagających Odbiorców, dopełniliśmy wszelkich starań, by produkt był najwyższej jakości. Z pełną świadomością stwierdzamy, że nasz produkt zasługuje na miano klasy PREMIUM.
Na zdjęciu przedstawiamy naszego ambasadora, wielokrotnego mistrza Polski w boksie olimpijskim, aktualnie pięściarza zawodowego MATEUSZA TRYCA . Mateusz jest Bracholem od pierwszych dni marki i zawsze mogliśmy liczyć na siebie jak Brachol na Brachola
Dane techniczne
Kolor | Czarny |
kraj pochodzenia | Polska |
rozmiar | xs/s/m/l/xl/xxl |
gramatura | 280g/m2 |
skład materiału | 90% bawełna/10% poliester |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności