fbpx

ZAPOMNIAŁEŚ?

UTWÓRZ KONTO

WITAMY!

BRACHOLI I BRACHOLKI!

 

----------Marka odzieżowa “Brachole” to polska marka, która od początku do końca korzysta tylko z polskich dzianin oraz dodatków. Posiadamy własną szwalnię, co pozwala nam kontrolować wszystkie etapy produkcji naszej odzieży. Nasza marka została stworzona przez dwóch braci z pasji do sportu oraz miłości do najwyższych standardów jakości.

----------Na początku zorganizowaliśmy konkurs na logo oraz nazwę, co zaowocowało naszym obecnym znakiem graficznym oraz przyjaźnie brzmiącą nazwą “Brachole”. Aktualnie możemy pochwalić się dwoma sklepami: w Warszawie oraz Łapach k/Białegostoku, gdzie mamy swoje korzenie. Posiadamy również swoja stronę internetową oraz fanpage na FB, który z dnia na dzień rozwija się i dostarcza nam nie tylko nowych klientów, ale również pokazuje, że moc Bracholi rośnie z dnia na dzień.

----------Zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym, który powstał przy współpracy z wytwórnią filmową 9literfilmy, gdzie można docenić niesamowite ujęcia Błażeja z 9L. Mamy nadzieję, że nasza wspólna praca przypadnie Wam do gustu.

Zachęcamy do współpracy, do promowania oraz zakupów. “Brachol” sam nie będzie!

SKLEP STACJONARNY

Głuchowski-Bx

ul. Sikorskiego 36
18-100 Łapy

SKLEP STACJONARNY

FDF Club - Fitness Dance Fight Club

ul. Uśmiech 6
05-410 Józefów

SZWALNIA

BIAŁYSTOK

ul. 1000-lecia 2
15-111 Białystok

DRUKARNIA

WARSZAWA

ul.Bukowiecka 67a
03-893 Warszawa

BIURO

WARSZAWA

ul.Bukowiecka 67a
03-893 Warszawa

TOP