ZAPOMNIAŁEŚ?

UTWÓRZ KONTO

Spodnie damskie niebieskie dodatki białe logo herb

155.00 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Spodnie damskie w kolorze niebieskim, z małym logo na nogawce spodni. Kieszenie ozdobione są białą bizą. Dodatki białe. Metki: ozdabiająca sznurek oraz metka przy kieszeni spodni są żakardowe.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

XS, S, M, L, XL

Skład

100% Bawełna niedrapana

Gramatura

280g/m2

Tabela rozmiarów

OPISXSSMLXL
Obwód pasa6670747882
Obwód bioder909498102104
Obwód uda4952555760
Obwód dołu nogawki2021222324
Długość boku+pasek9696969798
Długość przodu wewnętrznej strony nogawki6565656565
TOP