fbpx

ZAPOMNIAŁEŚ?

UTWÓRZ KONTO

PROMO!

Spodnie damskie melanż jasne dodatki czarne

155.00  135.00 

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,

Opis

Spodnie damskie w kolorze jasnego melanżu, z małym logo na nogawce spodni. Kieszenie ozdobione są czarną bizą ze skórki. Dodatki czarne. Metki: ozdabiająca sznurek oraz metka przy kieszeni spodni są żakardowe.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

XS, S, M, L, XL

Skład

100% Bawełna niedrapana

Gramatura

280g/m2

Tabela rozmiarów

OPISXSSMLXL
Obwód pasa6670747882
Obwód bioder909498102104
Obwód uda4952555760
Obwód dołu nogawki2021222324
Długość boku+pasek9696969798
Długość przodu wewnętrznej strony nogawki6565656565
TOP