fbpx

ZAPOMNIAŁEŚ?

UTWÓRZ KONTO

PROMO!

Spodnie damskie czerwone dodatki białe logo herb

170.00  150.00 

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,

Opis

Spodnie damskie w kolorze czerwonym, z małym logo na nogawce spodni. Kieszenie ozdobione są białą bizą. Dodatki białe. Metki: ozdabiająca sznurek oraz metka przy kieszeni spodni są żakardowe.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

XS, M, L, XL

Skład

100% Bawełna niedrapana

Gramatura

280g/m2

Tabela rozmiarów

OPISXSSMLXL
Obwód pasa6670747882
Obwód bioder909498102104
Obwód uda4952555760
Obwód dołu nogawki2021222324
Długość boku+pasek9696969798
Długość przodu wewnętrznej strony nogawki6565656565
TOP